Konferencja Automotive (z) Kobiecą Pasją już w maju!

Już niebawem odbędzie się kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia stworzonego przez SQD Alliance, które powstało z myślą o kobietach związanych z branżą motoryzacyjną. Czym tym razem zaskoczą nas organizatorzy?

To wyjątkowe wydarzenie, stworzone z myślą o kobietach związanych z branżą motoryzacyjną, jest inicjatywą SQD Alliance, wiodącej firmy szkoleniowej w Polsce certyfikowanej przez VDA QMC. Nadchodząca edycja pod hasłem „Kobiety na ścieżkach sukcesu” będzie skupiać się głównie na praktycznej wiedzy i umiejętnościach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczestniczek, organizatorzy przygotowali warsztaty prowadzone przez ekspertki z różnych dziedzin: automotive, jakości, szkoleń oraz zarządzania i ESG. Warsztaty obejmować będą zarówno merytoryczne zagadnienia związane z branżą motoryzacyjną, jak i rozwój kompetencji miękkich, takich jak komunikacja, asertywność, zarządzanie stresem czy kreatywność. Zostaną poruszone tematy związane z odpornością psychiczną w miejscu pracy oraz skutecznymi metodami rozwiązywania konfliktów. Dla uczestniczek przygotowano także dynamiczną grę planszową, która poruszy najważniejsze aspekty motoryzacji, takie jak technologia, jakość, bezpieczeństwo czy ekologia, oraz dedykowany warsztat dotyczący tematyki ESG, czyli odpowiedzialności społecznej i środowiskowej przedsiębiorstw. Dodatkowo, zaplanowano debatę z udziałem inspirujących kobiet, które podzielą się swoimi doświadczeniami na ścieżkach kariery. Tematem będą wyzwania i sukcesy, związane z rozwijaniem się zawodowo w obszarze motoryzacji, a także radzenie sobie z trudnościami i stereotypami.

Wydarzenie branżowe Automotive (z) Kobiecą Pasją jest doskonałą okazją do tego, by poszerzyć wiedzę oraz wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami zasilającymi szeregi kadry przemysłu motoryzacyjnego.

Spotkanie będzie okazją nie tylko do celebracji osiągnięć kobiet w branży motoryzacyjnej, ale również zwróci uwagę na ich różnorodne pasje, które sprawiają, że są nie tylko liderkami w swojej dziedzinie, a także inspiracją dla innych.

Program wydarzenia obejmuje prezentacje, warsztaty i panel dyskusyjny, które będą dotyczyły zarówno aspektów zawodowych, jak i osobistych. Tegoroczne hasło „Kobiety na ścieżkach sukcesu” odzwierciedla różnorodność i indywidualne drogi do sukcesu każdej kobiety, zarówno w świecie motoryzacji, jak i w życiu codziennym. Uczestniczki będą miały okazję poznać ciekawe historie i porady od kobiet, które osiągnęły sukces w swojej dziedzinie, a także podzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami z innymi uczestniczkami.

Zapisy na tegoroczną edycję Automotive (z) Kobiecą Pasją są już otwarte. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić na stronie internetowej: www.automotivezkobiecapasja.pl. Znajdują się tam również tematy zaplanowanych warsztatów, sylwetki ekspertek, które wystąpią na tegorocznym evencie, a także informacje na temat partnerów tej edycji i patronów medialnych. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłaszania się i zapewnienia sobie udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.