Iwona Łuniewska

Specjalizuje się w holistycznym coachingu, który integruje różnorodne techniki wspierające rozwój osobisty i duchowy. Wykorzystuje Soul Coaching, odczyt Kronik Akaszy, Metodę Silvy oraz Reiki, aby pomóc klientom w głębszym poznaniu siebie, odkryciu swojej ścieżki życiowej oraz osiągnięciu spójności i autentyczności w codziennym życiu. Jej celem jest wspieranie klientów w nawiązywaniu kontaktu z ich wewnętrzną mądrością, poprawie zdrowia psychicznego i fizycznego oraz osiąganiu ich pełnego potencjału.
 
Jako pedagog pracowała z osobami, które stały na zakręcie swojej drogi życiowej, widziała, jak bardzo pragną zmian, a po krótkim czasie wracali do starych nawyków. Założyła swój biznes, bo czuje głębokie powołanie do wspierania ludzi w ich podróży do samopoznania i duchowego rozwoju. 
 
Satysfakcję daje jej możliwość wspierania klientów w ich podróży ku lepszemu poznaniu siebie i odnalezieniu wewnętrznej spójności i autentyczności. Uwielbia czuć, że może pomagać ludziom, odkrywać ich wewnętrzną mądrość, uzdrawiać dawne rany i rozwijać ich potencjał. Satysfakcjonuje ją, gdy widzi, jak klienci odnajdują pokój i harmonię w swoim życiu, pokonują wyzwania i realizują swoje marzenia, a ona ma przywilej towarzyszyć im na każdym etapie tej podróży.
 

W biznesie kieruje się głęboką świadomością siebie i innych, dążeniem do spójności i autentyczności oraz holistycznym podejściem do rozwoju osobistego i zawodowego. Stawia na autentyczność w relacjach biznesowych. Dąży do tego, aby być prawdziwym sobą w każdym aspekcie mojej pracy, co buduje zaufanie z klientami i partnerami biznesowymi.

Iwona Łuniewska

Do posłuchania na Polkach w Biznesie:

UWAGA! UWAGA!
 
Każda osoba, która chce skorzystać z usług Iwony Łuniewskiej może siegnąć po zniżkę na poszczególne usługi i kursy w wysokości 15%.
 
Wystarczy podać hasło POLKI W BIZNESIE

Joanna E. Wieczorek

Mentorka, copywriterka i korektorka. Pisze treści SEO na social media, blogi, portale. Przygotowuje również książki do wydania.

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu warsztatów z zakresu inteligencji emocjonalnej i finansowej. Autorka książek i poradników z zakresu samorozwoju.

Satysfakcję sprawia jej, kiedy widzi, że osoby z którymi współpracuje, wznoszą się na kolejne poziomy w swoim biznesie.

W swojej aktywności kieruje się wartościami, tj. etyką, szacunkiem, profesjonalizmem,  przede wszystkim radością.

Joanna Wieczorek

Do poczytania i posłuchania na Polkach w Biznesie: